website templates free download

ISOKOR
Nanotechnologie

Nanometrické impregnace a ochranné prostředky.

Standard

ISOKOR Lotus Effect Standard

Je jedno jak bude venku.

ISOKOR Lotus Effect Standard je výjimečná nanometrická ochranná vrstva pro textilní a kožené materiály. Naprosto výjimečný hydrofobní účinek kombinovaný s prodyšností.

Zpříjemní každý zamračený den.

Stačí aplikovat na oděv, obuv, stan či jiné textilní a kožené povrchy. Do hodiny je účinný. Do následujícího dne je trvalý. A vás už nebude trápit, když si náhodou zapomenete deštník...

DETAIL PRODUKTU >

Strong

ISOKOR Lotus Effect Strong

Profesionální impregnace.

ISOKOR Lotus Effect Strong je výjimečná nanometrická ochranná vrstva pro textilní a kožené materiály. Varianta STRONG je určena k profesionální aplikaci.

Nekompromisní ochrana.

ISOKOR Lotus Effect Strong zajistí nekompromisní ochranu ve všech prostředích, které si žádající výjimečné účinky. Poskytuje maximální odolnost proti otěru, chemii a kyselinám.

DETAIL PRODUKTU >

Polisher

ISOKOR Nano Polisher

Chytré řešení pro ochranu kovů, skla a autolaků.

Nanometrická impregnace hladkých a lakovaných povrchů. Při ošetření podkladu přípravkem ISOKOR Green Cleaner a následné aplikaci Nano Polisher je vytvořena dokonalá ochrana na 6 až 24 měsíců dle konkrétního povrchu.

Lesk jako blesk.

Při pravidelné opakované aplikaci je zesilována ochranná nanovrstva, která díky svým jedinečným vlastnostem vytváří až diamantový 3D efekt. Autolaky tak například získávají ještě hlubší barevné tóny, než jaké měly při výrobě vozidla.

DETAIL PRODUKTU >

Eko

ISOKOR Stone & Wood EKO

Dům s pevným základem.

ISOKOR Lotus Stone & Wood EKO je nanometrická impregnace nasákavých přírodních a umělých stavebních povrchů. Zaručuje prodloužení životnosti dřeva, kamene, betonu a ostatních vodorovných stavebních materiálů.

Extrémní výdrž

ISOKOR Stone & Wood EKO ochrání váš majetek po dlouhá léta. Pokud zvolíte aplikaci naším profesionálním ISOKOR teamem, garantujeme stálost ochrany podkladového materiálu až po dobu 8 let.

DETAIL PRODUKTU >

Stone&Wood

ISOKOR Stone & Wood Strong

Nanometrická impregnace budov a střech

ISOKOR Stone & Wood Strong je výjimečná nanometrická impregnace svislých a šikmých povrchů, zejména fasád, dřeva, kamene, keramiky, střešních krytin a dalších.

Zachovejte vlastnosti a vzhled fasády i pro příští generace!

Ochraňuje jak přírodní, tak lakované a glazované povrchy. Zajišťuje komplexní ochranu proti povětrnostním vlivům, ale zachovává přirozenou prodyšnost původního podkladu. Doporučujeme profesionální aplikaci naším ISOKOR teamem.

DETAIL PRODUKTU >

ISOKOR
Fakturační údaje:

ISOKOR Bohemia s.r.o.
U Trati 886/52, 100 00 Praha 10
IČ: 06578721
DIČ: CZ06578721

Podporujeme:

Zero Waste Ideology
Original JUVERIL formula